Рік за роком працювати чесно, любити те, що робиш, і ставитися до всього з гумором. Це про тих, хто виробляє пиво «Рогань», та про тих, хто його любить. Тож іміджева кампанія до ювілею харківського заводу вітала водночас і співробітників, і споживачів.

 

Креативний дивізіон AGAMA Communications запропонував зробити героями кампанії працівників заводу. Показати, що ті, хто робить, і ті, хто п’є пиво «Рогань», можуть виявитися сусідами, родичами, друзями. Вони не лише люблять одне й те саме пиво, вони підтримують одні традиції, мають одні цінності та сміються над одними жартами. Вийшла максимально відверта кампанія: без акторів, стилістів і знімальних майданчиків. Справжні працівники на рідному заводі.

 

«Частина героїв ще зранку не підозрювала, що зніметься в рекламі. Вони просто пішли на роботу, як звичайно. Ми просто помітили їх у цеху й покликали в кадр, а вони по-дружньому погодилися. Бо атмосфера в колективі справді дуже дружня», каже креативний директор AGAMA Communications Оля Лук’яненко.

 

«Нам удалося донести наші основні меседжі: про традиційні рецепти, яких ми 30 років дотримуємося на заводі, про контроль якості, про натуральні інгредієнти... Та при цьому зробити саме іміджеву кампанію, що насамперед говорить про цінності Рогань. І головне вдалося зробити це органічно завдяки використанню наших співробітників як бренд-амбасадорів», продовжує Ксенія Удовиця, бренд-менеджер «Чернігівського» та економ-сегменту.

 

Такими відкритими українські чоловіки стали не сьогодні, навіть не 30 років тому. Традиції чоловічої дружби та братерства в нашому характері давно. Саме про це розповідала програма «Сила традицій» на MFM Station, спонсором якої став бренд «Рогань».

 

Якщо хто не застав борди й постери в Харкові, ми по-дружньому вивантажили їх сюди.

 

Маркетинг-менеджер «Чернігівського» та брендів економ-сегменту Крутик Вікторія

 

Старший бренд-менеджер «Чернігівського» та брендів економ-сегменту Удовиця Ксенія

 

Бренд-менеджер «Чернігівського» та брендів економ-сегменту Гладиліна Валерія

 

Креативний директор Лук’яненко Оля

 

Арт-директор Роганова Настя

 

Старший копірайтер Осипова Анжела

 

Дизайнер Вітенчук Макс

 

Директор по роботі з клієнтами Охрамович Іра

 

Менеджер по роботі з клієнтами Саченко Оля

 

Фотозйомка Ivannikov Industrial Photo

 

Експертиза

Складовi проекту