Завдання

Бренд Nescafé створив нові смаки розчинної кави та потребував підтримки повного перезапуску комунікаційної кампанії. Її метою було максимально ефективно охопити студентів престижних університетів та познайомити з новинками Nescafé. Зробити це вдалось нашій команді AGAMA Communications.

Рішення

Підтримка повного перезапуску комунікаційної кампанії відбулась під гаслом «Дай час вразити». Акцію запустили з 13 по 31 травня у форматі семплінга у 29 університетах. Ідея полягала у тому, щоб продовжити задум реклами Нескафе 3в1 з брутальним байкером. У головних корпусах ВНЗ встановили брендовану фотозону з байком та хостами, вдягненими у байкерську промоформу. Вони запрошували студентів дегустувати Нескафе 3в1 під драйвову музику. Бариста пропонував 3 види кави на вибір: класичну, ніжнішу або більш міцну.

Окрім можливості скуштувати безкоштовний напій, студенти фотографувалися у брендзоні з мотоциклом та реквізитом і викладали фото у соціальні мережі з хештегами #Нескафе3в1 і #ДайЧасВразити.

Результат

Кампанію провели у 5 містах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро та Львів. Під час заходів оffline та оnline-активації зібрали більше 15 000 ефективних контактів. Їх спрямували на перезапуск комунікаційної кампанії розчинної кави Нескафе. Також під час акції студентів закликали не судити людей за зовнішністю та дати їм час вразити своєю особистістю за філіжанкою кави.