Завдання

 

Футбол об’єднує не тільки гравців, але й фанатів, а особливо, коли вболіваєш за своїх. Дивізіон маркетингових сервісів AGAMA Communications мав створити справжню збірну вболівальників, яка буде підтримувати наших гравців незалежно від результату конкретного матчу і покаже, що українці вміють вболівати від щирого серця. Зробити це нам вдалось з ініціативи «Першої Приватної Броварні».

 

Рішення

Створення всеукраїнського фан-рух проєкту «Вірні Збірній» відбулось під слоганом Виходь_з_хати_вболівати. Акція тривала з 22 квітня по 31 травня та складалася з п’яти етапів. Для того, щоб стати учасником та отримати два квитки на футбольний матч зі збірною України, достатньо було зареєструватися на сайті https://virni.com.ua/virni. Далі у Житомирі та Рівному відбулись активації з конкурсами для фанатів. Вболівальники пробували себе у ролі диктора та коментували короткі епізоди футбольних матчів. Не обійшовся захід і без реп-батлів. Також учасники проявляли свою винахідливість у футбольному образі і ділилися ним у соціальних мережах та грали у фан-футбол у ластах або ж з зав’язаними очима.

 

Результат

 

У січні 2019 року до фан-руху української збірної приєдналося понад 20 000 вболівальників. Маркетинговий дивізіон AGAMA Communications допоміг збільшити це число. Для Першої Приватної Броварні була розроблена комунікаційна кампанія, яка допомогла згуртувати футбольних фанатів у національну спільноту вболівальників та створити справжню збірну любителів футболу. Тепер українські футболісти мають багаточисельну, а головне, міцну підтримку під час усіх матчів.

 

Реалiзацiя