Контекст

Oriflame відома міжнародна косметична компанія, яка реалізовує продукцію методом прямих продажів. Успішність її бізнесу безпосередньо залежить від мотивації та зацікавленості консультантів купувати й поширювати товари: їхня впевненість у бренді та легкості продажів є запорукою успіху. Цю впевненість серйозно похитнуло стрімке зростання вартості продукції в кризовий 2014 рік. Мережа консультантів почала зменшуватися, а ті, хто залишився, реалізовували продукцію вже з набагато меншим ентузіазмом. Бізнес-показники компанії почали різко падати...

Виклик

Рішення, яке ми шукали, мало було не тільки відповісти кінцевим споживачам на питання, чи варто платити більше, але й відновити впевненість консультантів в актуальності та певній статусності продукції серед покупців, а також продемонструвати різноманітність і переваги продукції в різних ситуаціях її використання.

Рішення

Єдиним форматом, який міг вирішити ці завдання за еквівалент вартості флайту прямої реклами, був формат телевізійного спонсорства. Крім високих суто медійних показників, продумана глибока інтеграція в популярне шоу «Холостяк» дала додаткову ексклюзивну можливість: у процесі прямих продажів консультанти компанії могли використовувати відеоепізоди проекту ще до їх виходу в ефір.

Ефект

Кожна нова серія шоу давала масу приводів для обговорення, і процес продажу перетворився на дружню бесіду людей, об'єднаних спільними інтересами та цінностями. Замість очікуваного падіння показників, компанія отримала збільшення обсягу продажів у період дії каталогу та значне збільшення кількості консультантів.