Контекст

Дедалі популярніший екотренд і періодичні появи у продажу курятини від недобросовісних виробників знизили довіру до лідера ринку ТМ Наша Ряба на 23 % за 2015 рік, тобто лідер першим страждає від будь-яких обґрунтованих або міфічних сумнівів в якості.

Виклик

Наша Ряба робить курятину на совість, але запевнення про якість за допомогою тільки прямої реклами були б заздалегідь неефективні. Що ж стосується спонсорських проектів, то мами надзвичайно упереджені покупниці, вони дуже проникливі та легко розпізнають акторські спроби вплинути на їхню думку.

Рішення

Героїнями нашого проекту «Мама-контроль» було запропоновано зробити справжніх співробітниць Нашої Ряби, у яких є маленькі діти. Впевненість співробітниць і їхня вичерпна розповідь «як є» про виробництво і стали змістовим ядром нашого проекту. Крім того, для успіху була потрібна людина, якій би довіряли мами-покупці, котра б працювала з ними в одній площині сприйняття та яка стала б безпрецедентно переконливою у своїх спостереженнях і висновках. Цією людиною стала телеведуча Надія Матвєєва беззаперечний лідер думок серед жіночої аудиторії.

Ефект

Лише за 4 місяці рекламної кампанії вдалося не тільки зупинити тренд падіння продажів Нашої Ряби, а й досягти помітного приросту. Ми, як то кажуть, достукалися до споживача та зуміли донести, що продукція не тільки не містить гормонів і антибіотиків, а й проходить ретельний лабораторний контроль. Дослідження IPSOS показало позитивну динаміку, що для лідера ринку має важливе значення.