Задача

Nemiroff — бренд із 25-літньою історією, відомий у 80-х країнах світу, зважився на глобальне оновлення іміджу. Візуальні зміни утверджують ідею мужнього бренду, його маскулінний характер і символізують нестримний дух. Nemiroff має досвід багатолітньої підтримки професійного спорту — зокрема боксу. Тому аби постати перед численною аудиторією в новому образі та популяризувати в Україні змішані єдиноборства, компанія обрала партнерство з WWFC. Цей вид спорту привернув увагу чоловічого бренду завдяки схожій системі цінностей, а також численною аудиторією прихильників по всьому світу, які є потенційними споживачами продукції компанії.

Аудиторія WWFC — це не лише телеглядачі, а й мільйони користувачів соцмереж, які підписалися на аккаунт організації і спортсменів-учасників боїв. Це потужна, зацікавлена й активна діджитал-спільнота — і ще одна можливість для бренду Nemiroff підвищити лояльність серед світової аудиторії. Тому перед агентством стояла задача збільшити популярність бренду Nemiroff у світі через соціальні мережі Facebook та Instagram, залучивши лідерів думок до участі в партнерському спортивному заході.

Рішення

В Києві проходив професійний турнір зі змішаних бойових мистецтв WWFC 13. Організатором вечора став міжнародний ММА-промоушен World Warriors Fighting Championship, а партнером заходу був Nemiroff. В ході турніру було проведено дев'ять поєдинків за участю спортсменів з України, Франції, Польщі, Бразилії, Австрії, Швейцарії, Азербайджану, Молдови та Білорусі, а головною подією вечора став феєричний захист чемпіонського поясу Романом Долідзе в бою проти поляка Михайла Пастернака.

Цю подію було обрано як інфопривід для залучення лідерів думок, які відповідають цінностям Nemiroff і чиї підписники є цільовою аудиторією компанії. Для участі в заході шляхом аналізу та формування вибірки було обрано 7 блогерів, які отримали квитки на резонансну спортивну подію та VIP-перепустки.

Гості заходу стали свідками видовищних поєдинків, які транслювалися в різних куточках світу, мали змогу першими запостити стріми в соцмережі та сторіз, викласти унікальні світлини з боїв, сфотографуватись у стилізованих фотозонах з айдентикою Nemiroff. Таким чином розголос події і спонсорство Nemiroff набував поширення, збільшувалась лояльність до бренду та формувалось нове знання про компанію як про партнера такого виду спорту не лише в Україні, а й в інших державах, де транслювались поєдинки.

Результат

Співпраця з блогерами підвищила лояльність до компанії і впізнаваність бренду. Завдяки публікації світлин і відео із заходу 7 популярними блогерами із хештегами #NemiroffWWFC, #Nemiroffman, #WWFC13 та #Nemiroff їхні пости були в топі стрічки новин та отримали перепости від підписників. Охоплення аудиторії для 14 постів і 26 сторіз у Facebook та Instagram склало понад 540 тис. осіб у віці 25-35 років. 60% блогерів перевищили КРІs за інтеракціями, а також бренд отримав лояльних лідерів думок, які можуть брати участь в подальших активностях компанії, збільшуючи присутність Nemiroff у соцмережах.