Контекст

У другій половині 2014 року корпорація S.I.GROUP розпалася на дві компанії, що почали конкурувати. У портфелі однієї з них залишився лідер сухарної категорії (ТМ Флінт) і бренд-команда разом з налагодженою багаторічним досвідом дистрибуції. Другій же компанії (S.GROUP) стало необхідно в максимально короткий термін заповнити діру в портфелі, розробити новий бренд і запустити під ним новий продукт у найприбутковішій сухарній категорії. Таким продуктом став новий бренд Snekkin.

Виклик

Обмежений бюджет і нульове знання вимагали сконцентрованого запуску на максимально вузьку аудиторію. Та з погляду бізнесу під одним брендом потрібно було запускати відразу декілька продуктів, адже для швидкої побудови дистрибуції з нуля потрібен крос-продуктовий портфель (мережам насамперед цікаві виробники, здатні реалізувати максимальну кількість субкатегорій), а крім того, власна виробнича лінія має певні параметри за обсягом виробництва, при якому можна витримати конкурентну ціну.

Рішення

Медіастратегія передбачала максимально вивірений таргетинг усіх вікових груп, щоб не допустити плутанини в сприйнятті продуктів. Основним каналом комунікації стало ТБ. Тактична реалізація стратегії полягала в розведенні реклами двох саб-брендів по сітці розміщення та каналах таким чином, щоб вони не перетиналися і при цьому зберігали високу аффінітівність.

Ефект

У підсумку вдалий запуск і зростання бізнес- та комунікаційних показників більш ніж на третину перевищив заплановані.