Завдання

Організувати урочисту церемонію відкриття чайної фабрики компанії «Юнілівер Україна» в м. Гостомелі. Обсяг інвестицій у фабрику становив 8,3 млн євро, а виробничі потужності дозволяють виробляти 1600 т чаю всесвітньовідомих марок Lipton, Brooke Bond і «Бесіда».

Запуск власної фабрики став знаковим етапом у діяльності компанії в Україні та важливою інвестицією в економіку країни. Щоб підкреслити важливість цієї події для міста й України загалом, необхідно було забезпечити присутність перших осіб держави на заході, допомогти з організацією зустрічей з ними СЕО Unilever Пола Полмана, а також організувати візит ЗМІ на церемонію.

Реалізація

Команда GROU забезпечила організацію візиту журналістів на урочисте відкриття чайної фабрики, а також висвітлення заходу в ЗМІ. Крім того, команда опікувалась організацією зустрічей CEO Unilever з першими особами держави, зокрема і їх присутністю на заході.

Результат

Урочисте відкриття чайної фабрики «Юнілівер Україна» відвідав перший заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків і представники дипломатичного корпусу. Захід отримав широке висвітлення в національних ЗМІ. Крім того, Президент України Петро Порошенко провів двосторонню зустріч із СЕО Unilever у день проведення заходу, також були проведені зустрічі з Прем'єр-міністром України і мером Києва.