Задача

Питання безпеки на автошляхах в Україні постає з кожним роком дедалі гостріше, адже статистика смертності в ДТП вражає.

Щодня на дорогах України гине не менше 10 осіб, а за рік кількість жертв перевищує 3,5 тисячі. У 50% смертельних аварій водії та пасажири могли б вижити, якби були пристебнуті.

 

Це ж так просто – взяти й пристебнутися. Саме до цієї простої дії прикута увага нашого проекту.

Реалізація

Ініціатором ініціативи виступив Центр демократії та верховенства права в рамках кампанії «За безпечні дороги».

Статистика користування ременями безпеки в Україні є найнижчою серед усіх країн Європи. За даними дослідження, проведеного в рамках кампанії «За безпечні дороги», лише 23% водіїв у містах України пристібаються. У той час, коли у Франції – 99%, Чехії – 97%, Словенії – 93%, Польщі – 83 %.

Просвітницькі кампанії є одним з інструментів впливу на поведінку людей та формування звички дбати про свою безпеку в авто. Тому агентство Provid / DDB долучилось до просвітницької роботи.

Втілюючи цей проект, ми закликаємо до відповідальності кожного водія та пасажира, адже самі час від часу належимо до однієї з цих категорій.

 

Ми намагались поставити себе на місце того, хто не користується ременями безпеки, визначили мотиви та сформували аргументи для звернення до кожного водія/пасажира. 

Результат

За даними ВООЗ, використання ременів безпеки знижує ризик смерті в ДТП на 50%. А ми закликаємо вчитися на чужих помилках. Більшість водіїв та пасажирів вижили б, якби пристібались. Але для них вже занадто пізно.

Для тебе – ще ні. 

Реалiзацiя