Завдання

Підготувати та реалізувати в рамках роуд-шоу прес-івент для українських медіа, присвячений випуску ПАТ «Кредобанк» власних облігацій. Забезпечити комунікаційну підтримку заходу та подальшого розвитку проекту, зокрема ініціативи з інвестування виручених коштів у кредитування малого та середнього бізнесу (МСБ).

Залучити ЗМІ фінансового напрямку та проконтролювати їх роботу на всіх етапах від реєстрації до висвітлення події.

Реалізація

— В рамках роуд-шоу 13.12.2017 з нагоди публічного розміщення облігацій ПАТ «Кредобанк» на суму 500 млн гривень в конференц-залі готелю Hyatt Regency проведено прес-конференцію за участю голови правління банку та його першого заступника, а також директора казначейства та менеджера по роботі з цінними паперами.

Інформаційна підтримка прес-конференції, що включала анонс події, запрошення ЗМІ, підприємців тощо, а також підготовка прес-паку для учасників заходу (інформаційна довідка про банк, прес реліз).

— Комунікаційна підтримка проекту, в рамках якої відбулася кооперація з новинними інтернет-ресурсами, інформаційними агентствами та радіоканалами, проведена акредитація журналістів на прес-конференцію та здійснено розміщення публікацій у ЗМІ.

— Візуальна підтримка роуд-шоу та події: розробка дизайну інфографік для презентацій, проведення фотозйомки події.

У співпраці з профільними українськими медіа висвітлено питання важливості інвестування у малий та середній бізнес, а також закріплено статус ПАТ «Кредобанк» як надійного фінансового партнера для підприємців.

Для висвітлення події було залучено 5 інформаційних агентств (УНІАН, Інтерфакс, Українські Новини, Cbonds, Укрінформ) і акредитовано 30 журналістів.

Захід отримав широке висвітлення (37 публікацій) у провідних національних ЗМІ, серед яких сайт бізнес-тематики «Мінфін», фінансовий тижневик «Деловая столица», портал ЛІГА.net та онлайн-медіа Mind. Загальне охоплення роуд-шоу «Кредобанк» склало понад 4 млн контактів з аудиторією.