Завдання

AB InBev Efes запустив новий бренд квасу в народній стилістиці «Село і люди».

А для його просування в різних каналах необхідна креативна платформа.

Тому потрібно було створити цілий світ квасу з усіма правилами, міфологією і артефактами українського села. Квасу народної мудрості, принесеного від сільських міським. Власне це AGAMA Communications і зробила.

Рішення

Було розроблено креативну платформу під назвою «Сільські вісті. Квас народної мудрості ». І мудрість ця проявляється у всьому - в рецепті гарного квасу, в щоденних радах і справах. Думаєте, бабусі просто так сидять на лавках і перемивають кісточки? Насправді, вони роблять важливу справу -  вони слідують заповідям, за якими варто жити і сільським, і міським. Ці заповіді і записані на етикетках. Ми розуміємо, що ці заповіді беруть свій початок зі спостережень за життєвими історіями. Адже в українському селі постійно щось відбувається.

А ще в селі досі актуальна газета як носій інформації. Тому постери і білборди стилізовані під головну газету району, де в сільських новинах ніяк не обійтися без улюбленого квасу «Село і люди».

І як годиться, новини ми передавали по радіо в форматі «брейкінг ньюс», щоб відвідувачі супермаркетів дізналися про те, що в місто приїхав новий квас, від самих селян.

Результат

«Сільські вісті» вийшли надзвичайно живою платформою, яка дає нескінченний простір для генерації контенту і, що важливо, на якій органічно живе квас «Село і люди» як джерело народної сили (тієї сили, яка необхідна для мудрості).

Можна доповнювати рекламні інструменти радіороликами з сільськими чутками, можна виїжджати з квасом на всілякі ярмарки та події під відкритим небом.

Можна робити своє реаліті-шоу про сільське життя. Можна все.