Про цей проект

Проект «Полювання на бочку» від Jack Daniel's був розважальною (тобто не освітньої) частиною глобальної активації бренду з нагоди 150-ої річниці віскікурні Jack Daniel`s. Ми мали донести повідомлення про те, що, хоча світ і продовжує змінюватися, незмінні цінності та вивірені процеси Jack Daniel`s виправдовують себе вже протягом півтора століття.

Адаптація глобальної механіки

Ми мали зробити глобальну ідею максимально відповідною для української аудиторії. Глобальна механіка передбачала пошук заздалегідь захованих діжок з віскі (одна на місто чи на невелику країну) з підказками, що поширюються через Facebook, і перша людина, яка знайде барель, його виграє. Ми вирішили, що в такому форматі механіка дещо простувата й занадто сувора для великої та відданої української аудиторії Jack Daniel`s, і запропонували перетворити її на повномасштабний онлайновий квест з цікавими головоломками. У квесту з'явився спеціальний веб-сайт (зараз його можна побачити на http://barrelhunt.stage.ebola.com.ua/) з медіапідтримкою онлайн і в Facebook.

Результати

Зі 160 тис. унікальних відвідувачів сайту аж 6,4 % пройшли віковий ценз і необхідну реєстрацію. З 10 205 зареєстрованих гравців 17 % успішно вирішили всі сім хитрих головоломок, середня тривалість сеансу становила 33 хвилини.

Глибокий інтерес, залучення і навіть подяку за можливість «розворушити сіру речовину» аудиторія Jack Daniel's висловила сотнями коментарів і постів на Facebook. 

Унікальний квест підтримувала медіакампанія, надзвичайно успішна завдяки використанню нестандартних форматів, ретельному плануванню й ефективним творчим рішенням: кількість показів перевищила план на 24 %, кліків на 72 %, а охоплення на 32 %!