Завдання

Розробити комунікаційну платформу і забезпечити комплексну комунікаційну підтримку Програми Німецько-Українського Фонду з кредитування малого та середнього бізнесу у співпраці з банками-партнерами. Підготувати та реалізувати три Фінансових ярмарки за участю представників МСБ, Німецько-Українського Фонду, Національного банку України, Міністерства Фінансів України та Німецького державного банку розвитку KfW.

Реалізувати Програму комунікацій протягом 3 років з імплементацією в медіа, діджитал, спеціальні події за участю представників Кабінету Міністрів, Національного Банку України, Німецького державного банку розвитку KfW та представництва Європейського Союзу.

Реалізація

– Для забезпечення обговорення актуальності проблеми кредитування МСБ в Україні реалізовано низку медіа-проектів з ключовими профільними ЗМІ, здійснена глибока проробка актуальності проблеми кредитування МСБ в Україні і нових можливостей, які відкривають програми Німецько-Українського Фонду.

– Розроблено платформа http://sme-fair.org.ua/ для підтримки заходів в рамках розробленої комунікаційної Програми.

– Анонсуюча кампанія в Діджитал і медіа каналах для залучення представників МСБ до Першої Фінансової ярмарок, відбулося 4 квітня 2017 року в Українському Домі.

–  Підготовка та проведення Першої Фінансової ярмарки за участю представників Національного банку України, Міністерства Фінансів України та Німецького державного банку розвитку KfW.

–  Комунікаційна підтримка підписання Програми підтримки фінансування малих і середніх підприємств на 300 млн грн і Угод про співпрацю НУФ з банками-партнерами в Україні.

–  Аутдор-кампанія події Перша Фінансова ярмарок.

В рамках розробленої комунікаційної Програми 04.04.2017 в Українському Домі була організована Перший Фінансовий ярмарок в Києві. Подія об'єднала 400 підприємців, понад 50 спікерів та представників 20 фінансових інститутів з усієї України.

Захід отримав широке висвітлення (понад 100 матеріалів) в ЗМІ на національному та регіональному рівнях.