Задача

Australian Open 2019 — один з чотирьох турнірів Великого шолому, чиї корти приваблюють кращих гравців світу, а матчі збирають біля екранів мільйони шанувальників цього виду спорту. Усі поєдинки транслюються наживо на каналах Eurosport 1 та Eurosport 2. Тому основною задачею було підвищити кількість переглядів турніру та анонсувати пряму трансляцію тенісних матчів.

Рішення

Команда Pleon Talan ініціювала запуск вірусної активації за участю лідерів думок. Інфоприводом стала участь в Australian Open 2019 Еліни Світоліної, відомої української тенісистки, яка входить у десятку кращих спортсменок світу.

До участі в проекті були запрошені титуловані спортсмени, відомі шоумени, популярні блогери та телеведучі. Вони записали мотивуючі відеозвернення для спортсменки, які об’єднали в єдиний ролик. Побажання перемоги дали Олексій Дурнєв, Богдан Юсипчук, Олександр Скічко, Олександра Лобода, Олексій Шабанов, Віталій Гілєвіч, Мирон Маркевич, Данило Zeus Тесленко, Роман Грищук, Анна Гресь та інші. Усіх лідерів думок вдалось залучили на безкоштовній основі.

Відео було опубліковано на YouTube. Команда агентства ініціювала розміщення ролика в національних онлайн-ЗМІ та соцмережах, зокрема стимулювала перепост самими лідерами думок на своїх сторінках.

«Віримо! Вболіваємо і дивимось, як ти здобуваєш свій перший Grand Slam!» — ці слова стали основним меседжем відео. Аби мільйони українців по всьому світу засвідчили свою підтримку тенісистки і побачили серію переможних матчів, відео мало посилання на канали Eurosport 1 та Eurosport 2, які транслювали цю світову подію для широкого загалу, та заклик спостерігати за її грою: «I’d rather be watching Elina Svitolina».

Результат

Мотиваційне відеозвернення сумарно опубліковано в 34 ресурсах, у тому числі і в соцмережах. Зокрема, його розмістили: «Громадське», «Уніан», «Деловая столица», «Телеграф», Znaj.ua, sport.ua, tribuna.com, UkropNews, champion.com.ua, ag.worldpronews.com, sport.bigmir.net, tribuna.com та інші.

Повідомлення дійшло до свого адресата — відео побачила і за 2 години до матчу опублікувала й Еліна Світоліна у своєму профілі в Twitter. Її пост переглянули більше 24 300 підписників, а відео отримало понад 1600 інтеракцій.

Після такої ініціативи інтерес до Australian Open 2019 значно зріс, про що свідчить збільшення аудиторії каналів Eurosport 1 та Eurosport 2 під час трансляцій тенісних турнірів. Тож, основна ціль ініціативи була досягнута.