Завдання

Високі тарифи за комунальні послуги дуже хвилюють громадян України, проте навіть величезні суми в платіжках не здатні навчити українців економити енергоресурси. Показник енергоефективності техніки сприймається як один з технічних параметрів, і український споживач не може розрахувати свою економію від використання техніки з високим класом споживання енергії та не бачить для себе вигоди від її використання.

Як лідер у галузі виробництва побутової техніки Electrolux вважає, що несе відповідальність і має можливість позитивно впливати на питання, пов'язані з енергоспоживанням.

 

Компанія Electrolux прийняла рішення допомогти споживачам розібратися з класами енергоспоживання побутової техніки (А, А ++, А +++), навчити їх економити при використанні техніки, а допомогти з цим мало агентство Clever Force.

Реалізація

Наша команда розробила та реалізувала комплексну кампанію «Техніка сама оплачує рахунки»: покупці енергоефективної великої побутової техніки Electrolux гарантовано отримували компенсацію витрат на електроенергію, що споживається цією технікою за період до 15 років. Таким чином ми прямо показували споживачам, скільки грошей їм економить енергоефективна техніка.