Задача

Агроіндустріальний холдинг МХП потребував формування та підтримання позитивного іміджу як соціально відповідального, прогресивного українського бізнесу. Компанії була необхідна підтримка в розвитку власного корпоративного бренду. Було потрібно комплексне інформування громадськості про КСВ-діяльність в регіонах присутності виробничих потужностей МХП.

Рішення

Реалізація поставленого завдання почалася з ведення регулярного прес-офісу на національному та регіональному рівнях. Особливий акцент було зроблено на підтримку регіонального прес-офісу, а саме за період роботи було висвітлено 29 регіональних подій у 91 випуску видань.

Було налагоджено централізоване створення, випуск і розповсюдження матеріалів, які транслюють потрібні ключові повідомлення, а також висвітлення заходів компанії в національній та регіональній пресі. Команда взяла на себе інтеграцію інфоприводів МХП в релевантні ЗМІ, проведення та PR-супровід заходів: прес-турів, прес-конференцій, участі співробітників МХП у «Пробігу під каштанами». Були створені масштабні спецпроекти з провідними національними медіа:

  • Sostav.ua 
  • Liga.net
  • NV.uа

  • TSN.ua

Результат

Злагоджена робота команди, яка тривала одночасно на регіональному та національному рівнях, дозволила домогтися понад 300 безкоштовних розміщень, в тому числі — на рейтингових ресурсах. В результаті значно зросла кількість позитивних згадок про Групу МХП і її окремі підприємства. 

Кампанії вдалося привернути увагу до ініціатив холдингу в сфері КСВ. Матеріали про участь колективу МХП в «Пробігу під каштанами» вийшли на популярних онлайн-ресурсах (Liga.net, Vgorode.ua та Gloss.ua) із загальним потенційним охопленням близько 290 тис. переглядів.

Команда провела 4 прес-конференції (одна — анонсуюча, три — заключних) на підтримку проекту МХП «Село: Кроки до розвитку». Сумарно в них взяли участь 42 видання (11 телеканалів, 15 друкованих видань, 16 онлайн-ЗМІ).

Спецпроекти в ключових ЗМІ — Sostav.ua, Liga.net, NV.ua, TSN.ua — в цікавій і доступній формі розповіли громадськості про принципи формування і посилення корпоративного бренду компанії як бізнесу, що створює продукцію для людей. Це додатково посприяло підтримці іміджу МХП як прозорої, інноваційної та соціально відповідальної компанії. Потенційне охоплення цих спецпроектів перевищило 1 млн осіб. 

Результатом командних зусиль стало підвищення рівня впізнаваності агрохолдингу з акцентом на його КСВ діяльності та прозорості бізнесу МХП. Сумарне потенційне охоплення за всіма перерахованими вище проектами за 6 місяців перевищило 5,23 млн переглядів.