Задача

«Медова з перцем» від Nemiroff - продукт який є візитівкою України. Особливо це відображається в період зимово-новорічних свят, коли люди готують подарунки та їдуть у гості до своїх близьких. Задачею було збільшити обізнаність ЦА про настоянку «Медова з перцем» як про продукт, який зігріває у період холодної пори року.

Рішення

Одночасна комунікаційна та PR-підтримка зимової кампанії Nemiroff «Медова з перцем» під гаслом «SPICE UP!» на національному та регіональному рівнях для збільшення потенційних покупців продукту. На національному рівні було випущено 9 матеріалів у топових виданнях ЗМІ («Новое Время», «Life Pravda», «Вести», «Факты»). На регіональному рівні було випущено 5 матеріалів у таких виданнях ЗМІ: газети «Вечірні Черкаси», «Західний кур'єр», «Слобідський край», та на таких сайтах: Бриз.Іф.Юа та Справжня варта. Запуск комунікацій відбувався на 2 цільових сегментах ринку: для емоціоналів та раціоналів. Для ЦА «емоціонали» була віддана перевага онлайн-ЗМІ національного рівня: Liga.Net, Segodnya.Ua, TSN.UA та іншим. Для ЦА «раціонали», окрім друкованих ЗМІ, були обрані ЗМІ-онлайн регіонального рівня: газети «Факти», «Вести», «Західний кур'єр» та інші.

Результат

PR-кампанія під гаслом «SPICE UP!» допомогла донести до ЦА цінність традиційного українського продукту «Медова з перцем» від Nemiroff. За 2 місяці проведення PR-кампанії «SPICE UP!» total reach досяг відмітки у 145 483,80. У результаті, було запущено 2 напрями комунікації : на регіональному та національному рівнях. Запуск комунікацій відбувався на два сегменти ринку: емоціоналів та раціоналів. Для досягнення поставлених цілей були використані друковані та онлайн видання.

Реалiзацiя

Експертиза

Складовi проекту