Шорт-лісти 19-го КМФР

1

6

2018

30 травня підбили попередні підсумки 19-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами. До шорт-лістів потрапили:

Агентство PROVID з кейсами The Invisible Campaign для UNHCR і New year — new passion для BDSM Bar the Cage;

Scholz & Friend Kyiv з проектом Think like a dog для КМФР відзначився одразу в двох категоріях — PRINT & PUBLISHING і FILM;

DDB Group з Hmelevus dreams для SunInBev потрапили до шорт-лістів у категоріях OUT OF HOME і DESIGN & BRANDING;

AGAMA Digital Group Ukraine (Liquid7, Ebola і Tribal Worldwide Kyiv) потрапила одразу до 11 шорт-лістів у категоріях RADIO & AUDIO, DIGITAL & MOBILE, ADVERTISING CAMPAIGNS, MEDIA, BRANDED CONTENT & VISUAL STORYTELLING, INDUSTRY CATEGORIES і BEST MARKETING INNOVATIONS за проект Wake App In Peace для БФ «Повернись живим».

«Поки що це лише попередні результати, але кількість сильних, на думку журі, робіт від агентств AGAMA Communications говорить сама за себе. Ми — як компанія, команди агентств і окремі люди — весь час підсилюємо свою експертизу і прагнемо до найкращих результатів. Дуже раді тому, що їх якість підтверджується незалежними галузевими фестивалями, зокрема — КМФР», — зазначила Олена Гук, операційний директор Atlantic Group.

Переможців фестивалю буде визначено 1 червня на Церемонії нагородження, яка відбудеться в Києві на території Національного експоцентру України.