360° комунікації.
360° світового досвіду

Група AGAMA об’єднує 14 агентств, які надають максимум експертиз: розробка комунікаційних і креативних стратегій, а також стратегій запуску нових продуктів, маркетингова та комунікаційна аналітика, медіапланування, медіазакупівлі, комплексні креативні й digital-рішення, PR, GR та ін.

Більшість агентств групи представляють відомі світові бренди. Це Omnicom Media Group (OMD), DDB Worldwide, Tribal Worldwide, Omnicom Public Relations Group (Ketchum), Scholz & Friends і мережа незалежних агентств Worldwide Partners. Ми обмінюємося досвідом з усім світом, щоб використовувати нові знання для наших клієнтів.

Для швидкої реалізації проектів AGAMAтакож має:

Агенції групи AGAMA працюють на українському ринку вже досить давно: більшість понад 15 років, а деякі більш ніж 20 років. Та ми ніколи не зупиняємося на досягнутому й повсякчас розвиваємося разом з комунікаційним ринком і технологіями, щоб відповідати запитам наших клієнтів.

Група AGAMA ‒ це єдиний хаб для вирішення інтегрованих завдань

Зазвичай, працюючи з кількома неузгодженими підрядниками, компанії не лише мають незручності щодо їх синхронізації, але й відчутно недотримують в ефективності.

Усі агентства AGAMA розміщені під одним дахом, тому немає потреби плутатись у складній груповій структурі та паралельно спілкуватися з багатьма спеціалістами. Наші агентства разом працюють над інтегрованими рішеннями для клієнтів, тож завжди можна розраховувати на злагоджену взаємодію. Для комплексних завдань, які потребують залучення спеціалістів різного профілю, ми створюємо виділені робочі групи. Наші проектні менеджери ведуть інтегровані проекти, визначаючи пріоритети всередині групи та вирішуючи будь-які питання взаємодії між агентствами, а клієнти отримують готовий результат.

Можливість отримати всі сервіси комплексно – вкрай рідкісна та цінна перевага для наших замовників.

Підтверджена ефективність для бізнесу

Основне завдання AGAMA – зростання бізнесу клієнтів. За 25 років роботи багато клієнтів і навіть конкурентів високо оцінили нашу роботу. Агентства групи стали лідерами у своїх спеціалізаціях і накопичили досвід у різних сферах. Ми маємо інструментарій, що дає змогу оптимізувати комунікаційні інвестиції, прагнемо комплексно аналізувати бізнес-потреби клієнтів і максимально точно прогнозувати ефект на основі кількісних критеріїв оцінки продуктивності.

Бізнес-результати наших клієнтів – найкраще свідчення актуальності та цінності нашого досвіду (див. численні приклади за посиланням), а ще сотні отриманих нам галузевих нагород за ефективність і креатив.